اخذ مجوز صادرات به اروپا (CE)

اخذ مجوز صادرات محصولات شرکت صنایع سیمان غرب به اروپا

دریافت  نشان CE  از شرکت DEDAL بلغارستان نتیجه تلاش شبانه روزی کلیه پرسنل مجموعه می باشد .


ادامه...

افتخارات سیمان غرب

افتخارات سیمان غرب

1-صادر کننده برترشرکت با صادرات 661880 تن سیمان در سال 1390 که نسبت به سال قبل معادل 62 درصد افزایش داشته ،به عنوان صادر کننده برتر در سطح کشور شناخته شده و موفق به دریافت لوح تقدیر از معاون اول ریاست جمهوری گردیده است . 2-  دریافت لوح تقدیر در بیست و سومین جشنواره تجلیل از کارفرمایان ،گروههای کار و کارگران نمونه استان کرمانشاه در سال 1391  3- دریافت گواهینامه مدیریت آزمایشگاه(ISO17025) ازشرکت DAKKS آلمان بزرگترین موسسه اعتبار دهنده اروپا در سال 1390 .


ادامه...

شرکت صنایع سیمان غرب

    شرکت صنایع سيمان غرب در پانزده کيلومتری جاده کرمانشاه بيستون واقع شده است. این شرکت در تاریخ 21 آّبان ماه 1374 در بورس اوراق بهادارپذیرفته شد و هم اکنون جزء واحدهای شرکت فارس و خوزستان می باشد. سرمایه شرکت 300 ميليون سهم یک هزار ریالی می باشد . شرکت صنایع سيمان غرب در تاریخ 28آذر ماه 1389در بورس کالای ایران پذیرفته شده است . در حال حاضر اين شرکت داراي سيستم مدیریت یکپارچه IMSبوده وموفق به اخذ سيستم مدیریت کيفيت آزمایشگاهISO 17025 در سال جاري گردیده است .


ادامه...

عید سعید غدیر خم مبارک باد

عید سعید غدیر خم مبارک باد .شرکت صنایع سیمان غرب (سهامی عام)
يَا أَيُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن رَّبِّكَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ وَاللَّـهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الْكَافِرِينَ.
«ای پیامبر، آنچه را از پروردگارت بر تو فرود آمده است‌ به مردم برسان و اگر نرسانی رسالت ‌خدای را بجا نیاورده‌ای و خداوند تو را از گزند مردم حفظ می‌کند».


ادامه...
01234567

شعار شرکت صنایع سیمان غرب

این حق مشتری است که بهترین را بخواهد و وظیفۀ ماست که بهترین را تولید و ارائه دهیم . شرکت صنایع سیمان غرب 

گالری تصاویر

کاربران برخط

ما یک مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

جستجو